Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

 

Szkoła Podstawowa w Bukowie

Na zakończeniu roku szkolnego zostały wręczone nagrody, dyplomy, statuetki najlepszym uczniom za wyniki w nauce i za osiągnięcia w różnych konkursach i zawodach sportowych.

 

 

Najlepsi uczniowie klasy I: Vanessa Dobrowolska, Maksymilian Frączek, Eliza Giemza, Jakub Grabalski, Kaja Kotwica, Igor Lipowski, Miłosz Machnik, Julia Sornat, Aleksander Trybek, Amelia Wijas, Malwina Włodarczyk.

 

Najlepsi uczniowie klasy II: Adrianna Nykiel, Emilia Hadam, Izabela Brymerska, Amelia Mróz, Antonina Gawor.

 

Najlepsi uczniowie klasy IIIa:Julia Bebel,  Adam Stańczyk, Patrycja Kozioł, Zofia Stefańczyk, Zuzia Lipowska, Hanna Mietelska, Mateusz Sornat, Elżbieta Drożdż, Oliwia Szymkiewicz.

 

Najlepsi uczniowie klasy IIIb: Anastazja Jamrozik, Mikołaj Jambor, Bartłomiej Siwek, Diana Żytniewska, Robert Grelewicz, Weronika Kwapisz.

 

Najlepsi uczniowie klasy IIIc: Nadia Bebel, Julia Robak, Alicja Robak, Dominik Król, Julia Spurek, Maja Frączek, Bartosz Janus.

 

Najlepsi uczniowie klasy IVa: Julia Pedryc (5,27), Maciej Stańczyk (4,91), Martyna Mietelska (4,91), Kacper Jasiński (4,82).

 

Najlepsi uczniowie klasy IVb: Blanka Bartkowska (5,27), Dawid Klimczyk (5,0), Jakub Dudek (4,91), Inga Grzeszna (4,91), Alicja Pasicz (4,91), Dominika Siwek (4,91).

 

Najlepsi uczniowie klasy V:

Ola Kotwica (5,45), Wiktoria Słabisz (5,36), Julia Janowska (5,09), Kalina Mietelska (5,09), Karol Tambor (4,91).

 

Najlepsi uczniowie klasy VI: Oliwia Simlat (5,09), Paweł Stańczyk (5,09),  Kamil Robak (5,0), Patrycja Siwek (4,82), Igor Kwapisz (4,82).    

 

Najlepsi uczniowie klasy VII:

Patrycja Bukowska (5,29), Nikola Mazur (5,29), Roksana Kwapisz (4,86).

 

Najlepszy wynik w Teście Umiejętności Trzecioklasisty 2018

Julia Bebel i Patrycja Kozioł z klasy III a

 

Nikola Mazur

- laureatka w II Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych (op. Bożena Pietrala);
- I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o życiu i twórczości Jana Pawła II we Włoszczowie (op. Ewa Terpic-Zając);

 

Patrycja Bukowska

- wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze" (op. Lucyna Wygoda);
- I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o życiu i twórczości Jana Pawła II we Włoszczowie (op. Ewa Terpic-Zając);

 

Patrycja Kozioł -

- III miejsce w eliminacjach powiatowych VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi mamy - wypadkom zapobiegamy" (op. Jolanta Kwapisz)

 

Kalina Mietelska, Aleksandra Kotwica,Wiktoria Słabisz

- III miejsce w wojewódzkim konkursie "Geostanowiska w twoim sąsiedztwie" (op. Sławomira Jambor);

 

Aleksandra Kotwica i Wiktoria Wójcik

- I miejsce w rejonowym konkursie recytatorskim "Otuleni jesienią" (op. Aneta Banaś);

- III miejsce w rejonowym konkursie recytatorskim "Otuleni jesienią" (op. Aneta Banaś);

 

 XVIII Turniej piłki nożnej " Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

- IV miejsce w finale wojewódzkim - Ada Nykiel, Kaja Kotwica, Antonina Gawor, Eliza Giemza, Vanessa Dobrowolska, Emilia Hadam, Amelia Mróz, Marta Pawińska, Amelia Wijas (op. Elżbieta Struska);

 

Plebiscyt na najlepszego sportowca

kat klas I-III -Diana Żytniewska

kat. klas IV-VII -Oliwier Rokita

przeprowadziła E. Struska

 

Robert Świeboda

- I miejsce w Pływackiej Lidze Mistrzów w powiecie włoszczowskim - I miejsce w kat. I-VI, dzięki niemu nasza szkoła zajmuje IV miejsce w klasyfikacji szkół powiatu włoszczowskiego'
- III miejsce w Pucharze Polski Field - Łuk Klasyczny Kadet

Oliwier Kochański

- I miejsce w ogólnopolskich zawodach łuczniczych w Bydgoszczy,

Marcjanna Kochańska

- V miejsce w ogólnopolskich zawodach łuczniczych w Bydgoszczy,

Zosia Sudoł

- III miejsce w ogólnopolskich zawodach w brazylijskim Jiu Jitsu w Radomiu;

 

Dziecięca piłka ręczna Szczypiorniak IV

III miejsce drużyny w półfinale wojewódzkim: Inga Grzeszna, Ewa Wijas, Dawid Dziopa, Oliwier Rokita, Paweł Budziosz, Antoni Domiński, Filip Stefańczyk, Jakub Zyga, Aleksander Łaskawski, Kacper Jasiński (op. Elżbieta Struska).

 

Najlepsi czytelnicy "Złota Dziesiątka": Amelia Wijas, Eliza Giemza, Nadia Bebel. Julia Klimala, Kalina Mietelska, Diana Żytniewska, Maja Frączek, Zosia Stefańczyk, Patrycja Kozioł, Amelia Mróz.

 

Weronika Kwapisz, Julia Kałuzińska, Diana Żytniewska

I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym ze znajomości baśni Charlesa Perraulta (op. Aneta Banaś)

 

Podziękowania od Samorządu Uczniowskiego.

 

   
   
Publiczne Gimnazjum w Bukowie
   
   
   

 

Podziękowania od trzecioklasistów.

 

Najlepsi uczniowie klasy IIIa:

Martyna Stępnik -śr. 5,38, Klaudia Szymkiewicz -śr. 5,17,

Maja Banaś - śr. 5,0

 

Rodzice najlepszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

Najlepsi uczniowie klasy IIIb:

Angelika Pedryc - śr. 5,78, Kinga Klimczyk -śr. 5,67, Oliwia Dudek -śr.5,39, Dominika Solarska -śr. 5,33, Aleksandra Szcześniak -śr. 4,94, Wiktoria Szymkiewicz  -śr. 4,83, Natalia Spurek -śr. 4,78, Wiktoria Rawska -śr. 4,78

 

Rodzice otrzymali listy gratulacyjne.

Najlepsi uczniowie klasy IIb:

Bartłomiej Bębacz - śr. 5,0, Adrian Szczukocki - śr. 4,86

 

Wiktoria Rawska
- Laureatka XVI Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla gimnazjum (op. Jolanta Karnas);
- wyróżnienie w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Jednego Wiersza "O laur Wespazjana Kochowskiego" (op. Jadwiga Pięta);
-I miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o gramatyce j. angielskiego (op. Jolanta Karnas);
- II miejsce w międzyszkolnym konkursie z j. angielskiego (op. Jolanta Karnas).

 

 

Paula Bień
- finalistka XVI Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla gimnazjum (op. Iwona Libera).

 

 

Angelika Pedryc:
-II miejsce w wojewódzkim Konkursie "Czytam, więc rozumiem" (op. Jadwiga Pięta);
- II miejsce w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Jednego Wiersza "O laur Wespazjana Kochowskiego" (op. Jadwiga Pięta);
-wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze" (op. Lucyna Wygoda);
- wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Sławni matematycy" (op. Bożena Tatar);
-wyróżnienie w powiatowym konkursie na prezentację multimedialną "Matematyka na co dzień" (op. Bożena Tatar).

 

 

Aleksandra Szcześniak

- IV miejsce w wojewódzkim konkursie z j. polskiego "Norm i Form" (op. Jadwiga Pięta);
- II miejsce w IV Gminym Dyktandzie o Pióro Wójta Gminy Krasocin (op. Jadwiga Pięta);
- V miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z języka angielskiego w Małogoszczu (op. Jolanta Karnas);

- wyróżnienie w powiatowym Konkursie Wiedzy o Gramatyce Języka Angielskiego dla szkół gimnazjalnych (op. Jolanta Karnas).

 

Martyna Stępnik

- IV miejsce w wojewódzkim konkursie z j. polskiego "Norm i Form" (op. Agnieszka Dyksińska);

 

Dominik Sornat

- I miejsce w VII Powiatowym konkursie o Janie Pawle II (op. Ewa Terpic-Zając).

 

Magda Jambor

- III miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Golgota Wschodu" (op. Tomasz Szymkiewicz).

Weronika Mikołajczyk
- II miejsce w powiatowym konkursie "Razem przeciwko AIDS" (op. Dorota Wijas)

 

Grzegorz Nyga, Kinga Klimczyk, Oliwia Dudek, Natalia Spurek, Adrian Szczukocki, Mateusz Hajduk
wyróżnieni i nagrodzeni w powiatowym konkursie "VII Potyczki Matematyczne" (op. Bożena Tatar i Lilla Hajduk).


 

Wiktoria Rawska

Najlepszy wynik na egzaminie gimnazjalnym

 

 Jakub Hajduk - najlepszy dźwiękowiec.

 

Najlepsi czytelnicy:

Dominik Sornat, Magda Jambor, Natalia Spurek i Maja Banaś.

 

Upominki od drugoklasistów.

 

Powrót